תקנון החנות

קניין רוחני, האתר ותכניו המקוריים, התכונות והפונקציונליות שלו בבעלות  הנדסאפ (להלן: החברה) מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימנים מסחריים, פטנטים, סודות מסחריים וחוקי קניין רוחני אחרים או זכויות קנייניות.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לשנות או להחליף תנאים והגבלות אלה על ידי פרסום התנאים המעודכנים באתר. המשך השימוש שלך באתר לאחר כל שינוי כזה מהווה הסכמתך לתנאים ולהגבלות החדשים. אנא עיין בהסכם זה מעת לעת לצורך שינוי. אם אינך מסכים לאף אחד מהתנאים בהסכם זה או לכל שינוי בהסכם זה, אתה מוזמן בכבוד להפסיק כל שימוש באתר באופן מיידי.

פרטיות

הנדסאפ נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע. הנדסאפ מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה בהצלחה. 

הגבלת גיל

תנאי הכרחי לרכישה באתר הינו כי הרוכש מצהיר שגילו 18 שנים ומעלה.

מחירים
המחירים המצוינים הם אלה שפורטו בזמן הייצור. בשל נסיבות שאינן בשליטתנו, יתכן שיהיה צורך לשנות את המחירים כלפי מעלה או מטה, כולל כל שינוי בשיעור מס ערך מוסף. המחיר הנכון יוצג בעת ביצוע ההזמנה.

מסירה ותנאי משלוח
כל ההזמנות יישלחו תוך 21-30 ימי עבודה מיום ההזמנה והן יישלחו באמצעות חברת משלוחים מקומית. אם הזמנת מספר פריטים, הם עשויים להישלח בנפרד.
על כל חבילות המשלוחים יש לחתום בשעת המסירה. במקרה שאיש אינו זמין לחתום על הסחורה, הספק ישאיר הודעה על ניסיון המסירה שלו עם המידע הדרוש. אם עליך לסרב למסירת טובין, או שאינך זמין לקבל את המסירה בשני ניסיונות המסירה, תידרש לכסות עלויות נוספות שנגרמו.
לתשומת לבך, אם התשלום נשלח באמצעות PayPal ימי העבודה עד המשלוח יתחילו להספר מהיום בו התשלום נסלק ולא מהמועד בו בוצעה ההזמנה.
אם יש צורך בהזמנה בדחיפות אנא צרו קשר עם  info@filmo.co.il לפני ביצוע ההזמנה כדי לוודא איתנו האם ניתן לשלוח את ההזמנה שלכם מוקדם יותר.
איננו אחראים לכל עיכוב בחברת המשלוחים.  בבקשה לאפשר עד 30 ימי עבודה למסירת החבילה שלך מיום המשלוח. אם החבילה שלך לא התקבלה תוך 30 ימי עבודה היא תוגדר כאבודה ותוחלף מחדש.
מוצרים עשויים להגיע בנפרד אם חלק מהפריטים מוכנים מוקדם יותר מאחרים.

הצעות משלוח חינם
הצעות משלוח חינם מותנות בזמינות ואינן חלות על כתובות מחוץ לארץ ישראל אלא אם כן צוין אחרת.

ביטול
על פי החוק להגנת הצרכן זכותך לבטל את ההזמנה שלך בתוך 14 יום לאחר קבלת טובין. לידיעתך
במקרה שתשנה את דעתך או אם התממשה טעות בהזמנה המותאמת אישית וברצונך לבטל או לבצע שינוי, אנא שלח לנו דוא”ל info@filmo.co.il תוך שעה מרגע ההזמנה, אחרת ייתכן שההזמנה שלך כבר טופלה והחזר כספי לא ינתן

החזרות
בנוסף לזכויות שלך המתוארות בסעיף הקודם, במקרה הלא סביר שאינך מרוצה לחלוטין מהרכישה שלך, אתה יכול פשוט להחזיר אותו אלינו במצבו המקורי, בר-מכירה, עם פתק החזרה המציין את סיבת ההחזרה
בבקשה לאפשר לנו 10 ימי עבודה מיום קבלת ההחזרים שלך לעיבוד ההחזר.
מסגרת הזמן מוכתבת על ידי הבנק או מנפיק כרטיס האשראי ואינה בשליטתנו. ההחזר שלך יזוכה לאותו כרטיס איתו ביצעת את הרכישה המקורית שלך. אם יש בעיה בהנפקת ההחזר לכרטיס שלך, צוות שירות הלקוחות שלנו יצור איתך קשר
בכפוף לזכויותיך על פי החוק להגנת הצרכן דמי המסירה הראשוניים שלך יוחזרו רק אם הפריט / ים היו לקויים או שנשלחו הפריט / ים הלא נכונים. בכל המקרים האחרים (פרט לאלה שנמצאים תחת תקנות מכירת המרחק) יוחזר לך הערך המלא של הפריט / ים שהוחזרו בניכוי דמי המשלוח. אם חלה הנחה על ההזמנה המקורית שלך, הסכום שהוחזר יותאם בהתאם
אנו ממליצים בחום לשלוח את החבילה בדואר משלוח מוקלט  על חשבונך ולשמור עותק של מספר המסירה המוקלט למקרה והחבילה שלך תיעלם. הנדסאפ אינה אחראית לפריטים שאבדו בדואר משלוח מוקלט בתהליך ההחזרה. עלות החזרת הפריט תהיה על חשבונך. אנא ראה חריגים לפריטים שלא ניתן להחזיר

חריגים למדיניות ההחזרות
בכפוף לזכויותיך על פי החוק להגנת הצרכן הפריטים הבאים אינם כלולים במדיניות ההחזרות הסטנדרטית שלנו. איננו יכולים לקבל החזרות של פריטים שנעשה בהם שימוש, פריטים בהתאמה אישית ו / או פריט תקול.

אחריות
מוצרי  FilMO  נבדקים היטב כדי להבטיח שכל המוצרים שלנו עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. עם זאת, אם מתרחשת בעיה במוצרי FilMO והבעיה נגרמת על ידי ליקויים בייצור בחומרים ובעבודה, החברה לפי שיקול דעתה, תתקן או תחליף את המוצר בהתאם לתנאי האחריות ותנאי האחריות המפורטים כאן. משך האחריות הוא שנה והוא חל רק על הקונה או המקבל הראשון של המוצר.
אחריות זו מכסה רק ליקויי ייצור ואינה מכסה כל נזק שנגרם על ידי שימוש לרעה או בשוגג, הזנחה, תאונות, שחיקה, חשיפה לטמפרטורות קיצוניות, ממסים, חומצות, מים, בלאי רגיל או נזק תחבורתי (למשל על ידי חברות תעופה או מוניות). אם חברת תעופה גורמת נזק בין אם זה נראה מיד או על ידי היחלשות החלקים, זאת אחריותך להגיש תביעה לחברת התעופה האחראית

לפרטים ובירורים באשר להפעלת האתר ופעילותו , ניתן לפנות אל “הנדסאפ”
טלפון- 050-2529664
EMAIL: info@filmo.co.il
נא לציין מס” טלפון בעת משלוח הE-MAIL

נציגי החנות ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה, כניסה לאתר והשימוש בו על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה.

אבטחת מידע פרטיות בחנות

החנות נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור , ככל האפשר על סודיות המידע .
העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL 

כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי תקן . במקרים שאינם בשליטתה ואו הנובעים מכוח עליון , הנדסאפ לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא , עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו , אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

3. הנדסאפ מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול
האתר בלבד , ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה

150₪ הנחה!

למשתמשים בקוד קופון: TNX
+ מתנה נוספת, מיני חצובה למקרן במתנה אצל נציגי השירות בוואטסאפ
לחצו על הלחצן בצד ימין למטה!

בואו נחסוך לכם כסף!

קבלו מאיתנו 10% הנחה

על אביזרים נלווים.

התחלת שיחה חדשה
💬 היי, כיצד נוכל לסייע לך?
FilMo ישראל
ברוכים הבאים 👋
נשמח לסייע בכל נושא
דילוג לתוכן